Velg en side

Du kan snakke med oss

Det er mye som skjer i livet gjennom studietiden. Noe har du kanskje behov for å dele, og vi er her for å lytte til det du har på hjertet. Vi har taushetsplikt, og du trenger ingen religiøs bakgrunn for å snakke med oss.

Her finner du oss

Studentprestene holder til på flere universiteter og høgskoler – både i Norge og i utlandet. Du kan også møte oss på andre studiesteder enn ditt eget, om du ønsker det. Ta kontakt med studentpresten som er nærmest deg for å avtale en samtale.

Kontaktpersoner

Camilla Oulie Eskildsen
Studentprest
994 10 994  c.o.eskildsen@admin.uio.no

Anne Anita Lillebø
Studentprest
918 10 465
studentprest@uio.no

Kontaktpersoner

Kristian Byfuglien Knapstad
Studentprest
470 26 436
studentprest@bi.no

Kontaktpersoner

Ingrid Ulvestad Øygard
Studentprest
959 19 318 ingrid.ulvestad.oygard@nmbu.no

Kontaktpersoner

Anne Anker Bolstad
Studentprest
915 11 244
anne.bolstad@ntnu.no

Kontaktpersoner

Siri M. Magnusen
Studentprest
930 32 628 studentprest@oslomet.no

Kontaktpersoner

Svein Valle
Studentprest
412 58 625
svv@studentinord.no

Kontaktpersoner

Ruth Eva Sollie
Studentprest
980 59 751 ruth.eva.sollie@orsta.kyrkja.no

Kontaktpersoner

Sigbjørn Rydland Jårvik
Studentprest
997 93 588 sigbjorn.jarvik@uis.no

Kontaktpersoner

Inge Høyland
Studentprest
415 63 972 inge.hoyland@prest@uib.no

Marie Gullborg Grindheim
Studentprest
976 04 558 marie.grindheim@prest.uib.no

Kontaktpersoner

Lena Rebekka Risnes
Studentprest
471 72 336
lena.r.risnes@ntnu.no

Martin Braut Tjelle
Studentprest
466 38 120 martin.b.tjelle@ntnu.no

Kontaktpersoner

Pernille Astrup
Studentprest
474 01 110 pernille.astrup@usn.no

Kristian Gotehus Køhn
Studentprest
900 74 770 kristian.g.kohn@usn.no

Kontaktpersoner

Joachim Haaland
Studentprest

909 94 899 joachim.haaland@kirken-aalesund.no

Kontaktpersoner

Anne Anker Bolstad
Studentprest (Lillehammer)
915 11 244
anne.bolstad@inn.no

Thomas Tinglum
Studentprest
952 58 753  thomas.tinglum@inn.no

Kontaktpersoner

Tor Stranda
Studentprest
913 42 023 tor.stranda@uit.no

Gunhild Svalastog
Studentprest
952 21 878 gunhild.svalastog@uit.no

Har du mistet noen?

Vi tilbyr sorggrupe, samtale og sorgweekend for deg som har mistet noen i dødsfall. Finn ut mer ved å kontakte studentpresten nærmest deg.

Utlandet

USA, Canada, Mexico

Kontaktpersoner

Odd Inge Tangen
Studentprest
oit@sjomannskirken.no

Øst-Europa

Kontaktpersoner

Hilde Sirnes
Studentprest
hsi@sjomannskirken.no

Storbritannia, Irland

Kontaktpersoner

Ingrid Ims
Studentprest
iim@sjomannskirken.no

Vest-Europa

Kontaktpersoner

Sverre Tofte
Studentprest
sto@sjomannskirken.no

Australia, New Zealand

Kontaktpersoner

Håvard Osland
Studentprest
hto@sjomannskirken.no